Zainspiruj się!

by

Pomysły na prezenty dla dzieci 0-12 lat.

Dzień Dziecka tuż-tuż! W tym wyjątkowym czasie, kiedy spędzamy ze sobą więcej niż zazwyczaj czasu, warto wybrać podarki mądrze, by spodobały się dziecku na dłużej niż przysłowiowe 5 minut.

I rekomendujemy, by trzymać się zasady, że mniej nie znaczy gorzej. Bo mądra, wartościowa i ponadczasowa zabawka albo książka to zawsze strzał w dziesiątkę. I my mamy dla Was właśnie takie propozycje. Zobaczcie sami!

Dla niemowląt

Najlepszą zabawką dla najmłodszych dzieci jest… rodzic! Na początku wystarczy jego twarz, a później sprawdzą się zabawy dywanowe – turlanie, zawijanie w koc, huśtanie (bezpieczne!), kołysanie. A wartościowa zabawka? Oczywiście też, ale jedna czy dwie w zupełności wystarczą.  Sprawdzą się te kontrastowe.

Czuczu Karty kontrastowe dla dzieci 0+ i 3 miesiące +

Dla małego dziecka

Znacie Pucia? To sympatyczny bohater książek i gier oraz puzzli dla dzieci w wieku 2-6 lat.  Autorki całej serii produktów wydanej nakładem Naszej księgarni wprowadzają dzieci w świat słów i mówienia, przekazując rodzicom wskazówki, które pomagają wspierać rozwój mowy dzieci. Do tego przygody Pucia i jego rodziny są z życia wzięte, zabawne i po prostu pięknie wydane.

Pucio – książeczki, książki oraz gry i puzzle

Dla przedszkolaków

Dzieci lubią układanki! I my także, dlatego chętnie polecimy Wam takie, które znamy i mamy. Niemiecka firma Legler produkuje edukacyjne, drewniane zabawki dla dzieci. I znajdziemy wśród nich prawdziwe perełki. Zobaczcie sami!

Drewniane zabawki Legler

Dla starszaków

Tu zdecydowanie stawiamy na książki i planszówki! A wybór jest dość duży, więc najlepiej kierować się zainteresowaniami dziecka.

Gry i książki 6+

Te i dużo, dużo więcej zabawek i książek znajdziecie w naszym sklepie: sklepterapeutyczny.pl oraz w naszym sklepie na Allegro!